Najlepsze konto młodzieżowe.

Zawsze aktualne oferty. Sprawdź zalety posiadania konta młodzieżowego.

Zalety posiadania konta młodzieżowego.

konto dla młodych

Rozważając założenie swojego pierwszego rachunku bankowego, warto zainteresować się ofertą dla młodych. Zaletą posiadania takiego konta jest brak opłat bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Pond to można uzyskać dodatkowe korzyści w formie rabatów oraz promocji. Takie konto można już założyć od 13 roku życia! Banki coraz chętniej interesują się młodzieżą jako grupą docelową w pozyskiwaniu nowych klientów. Zatem nic dziwnego, że rodzice coraz częściej decydują się na założenie konta swojemu dziecku. Jest to bardzo wygodne rozwiązane, a co najważniejsze jest to doskonała forma nauki zarządzania kapitałem oraz nauka odpowiedzialności.

Co to jest konto dla młodych?

Konta młodzieżowe stworzone zostały ze szczególną myślą o nastolatkach nie zarabiających jeszcze własnych pieniędzy. Do każdego takiego konta dołączona jest karta debetowa. Korzystanie z konta młodzieżowego jest ściśle nadzorowane przez rodziców, którzy mają nieograniczony dostęp do rachunku. Rodzice mogą swobodnie kontrolować wydatki swojego dziecka. Jest to idealne rozwiązanie gdy chcemy, żeby nasze dziecko miało swobodę korzystania z pieniędzy bez konieczności noszenia gotówki. Dodatkową zaletą posiadania konta młodzieżowego jest możliwość wyrobienia w dziecku nawyku oszczędzania pieniędzy na większe wydatki.

Konto dla studenta.

Drugim rodzajem kont młodzieżowych jest konto studenckie. Konta dla studentów charakteryzują się równie niskimi kosztami obsługi jak konta dla małoletnich. Posiadają jednak dużo więcej możliwości operacji na rachunku, jak również udostępniona jest dużo większa liczba usług oferowanych przez bank. Niemniej jednak wspólną i najważniejszą cechą konta młodzieżowego i konta studenckiego jest bardzo niski, wręcz zerowy koszt utrzymania rachunku.

Co wyróżnia konto młodzieżowe?

  • Niskie lub zerowe koszty posiadania rachunku
  • Możliwość kontrolowania wydatków dziecka
  • Możliwość otwarcia konta już od 13 roku życia

mBank konto dla młodych

Unikatowa karta do Twojego pierwszego konta bankowego – sam możesz decydować o jej wyglądzie, wybierając projekt z galerii kart lub swoje zdjęcie. Płatności kartą nic nie kosztują, a środki możesz wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce. Twoja karta wygląda tak, jak chcesz

Wszystko za 0 złotych

13 – 20 lat 21 -24 lata 25 lat i więcej

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł 0 zł 0 zł  przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu lub opłata 5 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł 0 zł jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł 0 zł jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł

Przelewy internetowe

0 zł 0 zł 0 zł

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0 zł 0 zł przy wypłacie min. 50 zł albo opłata 1,30 zł 0 zł  przy wypłacie min. 100 zł albo opłata 1,30 zł

Czy eKonto m jest faktycznie za 0zł

  • Otwarcie eKonta m nic nie kosztuje;
  • Jeśli masz 13-24 lata opłata miesięczna za prowadzenie konta wynosi 0 zł;
  • Jeśli ukończyłeś 25 rok życia eKonto m jest za 0 zł, jeśli zasilisz konto kwotą min. 1000 zł miesięcznie. W innym wypadku opłata za konto wyniesie 5 zł/m-c.

Kiedy wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne?

  • Wypłaty z bankomatów w Polsce są zawsze bezpłatne, jeśli wypłacasz gotówkę BLIKIEM. Dowiedz się, czym jest BLIK
  • Jeśli wypłacasz gotówkę kartą i masz: – 13-20 lat – wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne; – 21-24 lata – wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne przy wypłacie kwoty min. 50 zł. Jeśli wypłacisz mniej, pobierzemy opłatę 1,30 zł; – 25 lat lub więcej – wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne przy wypłacie kwoty min. 100 zł. Jeśli wypłacisz mniej, pobierzemy opłatę 1,30 zł.

Ile kosztuje miesięcznie posiadanie karty Visa Me do eKonta m?

  • Jeśli masz 13-20 lat, za kartę nic nie płacisz;
  • Jeśli masz 21 lat lub więcej za kartę nie płacisz, gdy dokonasz nią min. 5 płatności w miesiącu. W innym przypadku w kolejnym miesiącu pobierzemy opłatę 4 zł.
KONTO MŁODZIEŻOWE
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *